درباره شرکت

درباره ما

درباره شرکت سبدگردان سینا (سهامی خاص)

شرکت سبدگردان سینا با سرمایه ۲۸۰ میلیارد ریال با شماره ثبت ۵۵۰۴۰۴ نزد مرجع ثبت شرکت‌ها، در راستای موضوع فعالیت خود که جذب و مدیریت سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی جهت سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار ایران و همچنین افزایش ارزش دارایی سرمایه‌گذاران می‌باشد توسط  شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا با بکارگیری نیروهای خبره تشکیل گردید.

سبدگردان سینا ترکیبی است از نیروی جوانی، خلاقیت، سرعت عمل و تخصص. سبدگردان سینا با استفاده از نیروهای کاردان خود در بخش‌های سرمایه‌گذاری، مدیریت اختصاصی دارایی‌ها و انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، همیشه بهترین راهکارهای سرمایه‌گذاری روز بازار سرمایه ایران را برای همراهان حقیقی خود ارائه می‌دهد. همچنین انواع خدمات مالی برای شرکت‌ها و شخصیت‌های حقوقی از قبیل پذیرش و عرضه در بورس، بازارگردانی، افزایش سرمایه و … در سبد خدمات شرکت سبدگردان سینا جای دارند.

مجوزها

صندوق سرمایه گذاری مشترک سینا در آذر ماه ۱۳۸۴ به منظور تسهیل اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم قانون اساسی مصوب آذر ماه ۱۳۸۸ با مجوز این سازمان تحت شماره ۲۶۹۰۰ نزد مرجع ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری ثبت شده است.

چرا شرکت سبدگردان سینا؟

شرکت سبدگردان سینا کامل‌ترین سبد خدمات مالی را برای سرمایه‌گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می‌کند.

0
میلیارد ریال
دارایی تحت مدیریت
0
+
نفر مشتریان
0
+
سابقه فعالیت
0
+
همکار متخصص

چارت سازمانی